حفاظ سرنیزه

حفاظ سرنیزه امروزه تنوع وسیعی از حفاظ سرنیزه در اختیار کاربران موجود است و هر کدام از آنها دارای مزیت و معایبی هستند ما در این بخش توجه خود را به معرفی حفاظ سرنیزه معطوف خواهیم ساخت تا با ارائه ی اطلاعات کافی شما را در انتخاب این نوع حفاظ روی دیوار یاری کنیم.

استفاده از حفاظ سرنیزه می توانید از ورود سارقان جلوگیری کنید و مانع به وجود آمدن سرقت شوید هزینه ی درخواستی برای استفاده از حفاظ سرنیزه از نیز در مقایسه با سایر روش های ذکر شده بسیار مناسب است شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این تجهیزات برای ایجاد حفاظ بیشتر در منزل خود بهره مند شوید.

حفاظ سرنیزه با داشتن قیمت مناسب و البته کارایی مطلوب توانسته است توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. این نوع از حفاظ ها دارای انواع مختلفی میباشد که حفاظ سرنیزه از قدیمی ترین نوع آن بوده که در بخش های بعدی مورد بررسی قرار می گیرد.

این محصولات توسط ما تولید شده و در اختیار مخاطبان قرار میگیرد با داشتن مقاومت لازم به راحتی می توانید با استفاده از این محصولات در برابر ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کنید.

ظاهر این نوع از حفاظ ها نیز شیک و ساده است این نوع از حفاظ جز قدیمی ترین نوع حفاظ ها بوده و کارایی بسیار داشته است حفاظ سرنیزه مدرن در واقع مدل بهبود یافته حفاظ سرنیزه سنتی یا حفاظ آبشاری میباشد که همه ی محدودیت و نقض های موجود در حفاظ های سنتی به طور کامل برطرف شده است به همین دلیل کارایی این محصول افزایش یافته و برای این محصول ارتقا یافته است.

حفاظ سرنیزه

ویژگی حفاظ سرنیزه ای

مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارد به همین دلیل استفاده از آن ها اطمینان کامل را به وجود می آورد و نگرانی های مرتبط را به طور کامل از بین میبرد.

ارتفاع قابل تغییر از دیگر مزیت و ویژگی های این محصولات است این امر سبب شده است که بتوانیم از حفاظ سرنیزه ای بتوانیم برای کاربرد های وسیع استفاده کنیم.

بهتر است بدانید که د حالت عادی  این حفاظ ها در دو ارتفاع مختلف ۱۲۰ و البته ۱۵۰ سانتی متر ساخته میشود در حالت کلی بین شکل ظاهری و البته کارایی حفاظ سر نیزه مدرن و نوع سنتی آن تفاوت های ویژه ای موجود است و محصولات جدید تولیدی از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

حفاظ سرنیزه رو دیواری

حفاظ سرنیزه رو دیواری یک گزینه ی مناسب برای ایجاد امنیت بیشتر ساختمان ها می باشد. به آسانی با بهره مندی از این گونه حفاظ ها به نگرانی های موجود در این راستا پایان دهید.

در تهیه ی حفاظ سرنیزه ای رو دیواری معمولا در هر شاخه در نظر گرفته می شود ولی اگر شما با توجه به نیاز موجود تمایل به تراکم بیشتر هستید می توانید در زمان سفارش اطلاعات لازم را مشخص کنید.

زمانی که این محصول را از ما خریداری میکنید میتوانید به طور کامل از خدمات بعد از فروش نیز بهره مند شوید اقدامات لازم برای نصب این محصولات توسط همکاران ما به طور کامل در کوتاهترین مدت زمان انجام میشود.

با استفاده از ورود سارقان نه تنها به منزل بلکه مکان های دیگر نیز جلوگیری خواهید کرد این محصولات ظاهری شیک دارند و با انتخاب نوع رنگ و طرح دلخواه می توانید سازگاری بیشتری با نمای بیرونی ساختمان ایجاد کنید.

حفاظ آبشاری

حفاظ سرنیزه حفاظ آبشاری از جمله محصولات اولیه ی حفاظ سرنیزه ای می باشد که به طور ویژه در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت اگر چه امروزه نیز کارایی ویژه ای دارد ولی حفاظ های مدرن بیشتر مورد توجه و درخواست قرار می گیرد.

با دارا بودن مقاومت لازم و کارایی مطلوب به طور ویژه توانسته است مانع ورود سارقان به ساختمان ها باشد اصلی ترین مزیت های حفاظ آبشاری تراکم زیاد میله ها می باشد که سبب شده بود مقاومت بسیار بالایی ایجاد شود تنوع وسیعی از رنگ و طرح های این محصول نیز موجود است.

به آسانی میتوانید از راهنمایی همکاران مجرب ما در این زمینه بهره مند شوید اگر چه استفاده از حفاظ آبشاری امروزه به ندرت به چشم میخورد ولی ناگفته نماند کارایی آن در گذشته بسیار وسیع بوده است.

حفاظ سرنیزه نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی های ساختمان است انواع حفاظ در جلوگیری از سرقت و سقوط کودکان نقش دارند یکی از این حفاظ هاست که روی دیوار های بیرونی نصب میگردد و از قدیمی ترین حفاظ های نوع کلاسیک نیز محسوب میشود.

نصب نرده آهنی

نصب نرده آهنی و حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را میگیرد اما اولین مرحله نصب حفاظ ساختمان روی دیوار است که باید صورت بگیرد شما در حفاظ ایران می توانید انواع مختلف حفاظ مورد نیاز خود از جمله حفاظ سرنیزه را با توجه به نیاز خود در ارتفاع و تراکم دلخواه خود خرید کنید و توسط تکنسین های مجموعه به راحتی نصب کیند.

حفاظ سر نیزه ای آبشاری همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقا شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است تشکیل میشود.

در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه ۲ متر است ارتفاع حفاظ سر نیزه ای ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر سانتیمتر میباشد حفاظ نیزه یا سرخم یکی از قدیمی ترین انواع محافظ روی دیوار میباشد که هنوز جایگاه خود را برای محافظت از ساختمان حفظ کرده است.

حفاظ سرنیزه از جمله مدل حفاظ های بسیار کاربردی محسوب می شود که در مدل های یک دو و سه طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

نصب و تولید حفاظ سرنیزه

حفاظ سرنیزه مورد بحث هزینه هاست که نمی توان آن را نادیده گرفت هزینه ساخت و نصب حفاظ است که با توجه به نیاز مشتریان عزیز متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ سرنیزه ای تاثیر دارد برای اینکه براورد نسبی از هزینه ها داشته باشید لازم است تا از قبل با نحوه قیمت گذاری و هزینه های جانبی نصب حفاظ آهنی آشنا شوید.

علاوه بر این که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار میرود از انواع کلاسیک حفاظ ها نیز میباشد به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک میبندد چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟

قیمت حفاظ سرنیزه نحوه ساخت حفاظ سرنیزه انواع نرده سرنیزه و همه مزیت ها و ویژگی ها که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد اطلاعاتی است که می بایست درباره این نرده آهنی داشته باشید.

اطلاعات لازم در مورد نرده آهنی سرنیزه را با هم مرور کرده و یک راهنمای کامل و جامع برای آن داشته باشیم مزیت این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش میدهد و امنیت ساختمان را بیشتر میکند.

بعضی ها شاید این تصور را داشته باشند که دیگر قدیمی شده است و کاربرد زیادی ندارد اما این تفکر کاملا اشتباه است و باید بدانید که این حفاظ ها هنوز هم برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمانهای مختلف به کار میرود.

حفاظ سرنیزه انواع مختلفی دارند و چند مدل که از این نوع حفاظ وجود دارد حفاظ سرنیزه ای با مدل های یک طرفه دو طرفه یا سه طرفه است که ساخته و تولید می گردد.

نحوه ساخت و آهن آلات استفاده شده در حفاظ سرنیزه ای

این حفاظ از چهار پهلو به صورت عمودی که با قوطی های ۴۰ در ۴۰ بهم اتصال داده شده اند این حفاظ ها جزو محکم ترین روی دیوار می باشند که در ۳ نوع سرنیزه ای و یکسر آبشار و دو سر آبشاری تولید شده است.

البته ناگفته نماند حفاظ های آبشاری در مدل های مختلف این حفاظ وجود دارد و در طرحها و نقشهای مختلف تولید میشوند که از لحاظ زیبایی جلوه بهتری داشته باشند.

انواع حفاظ سرنیزه ای را بشناسید

اگر از نظر ساخت و طرح های جزئی بخواهیم نرده سرنیزه ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم ، هیچ دو نرده سرنیزه ای شبیه به هم نخواهند بود زیرا ساخت آن سلیقه ای و مطابق نیاز خریدار یا مصرف کننده خواهد بود مثلا ارتفاع یا فاصله بین هر نرده متغیر خواهد بود و هر سازنده ای سبک خاص خود را برای ساخت این  دارد.

حفاظ سرنیزه تک نیزه

حفاظ سرنیزه نوع تک نیزه آن است که در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی وجود دارد که جهت نیزه آن نیز می تواند به سمت بالا و یا کمی مایل به سمت بیرون باشد.

میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط است.

این نرده آهنی هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از مزیت های اصلی این نوع نرده زیبایی است که به ویلای شما میبخشد و امنیت آن را بالا جلوه خواهد داد.

حفاظ سرنیزه ای دو نیزه

حفاظ سرنیزه تنها تفاوت میان تک نیزه و دو نیزه همانطور که از نام آن معلوم است این است که از دو نیزه تشکیل شده است این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت خمیده شده اند.

در واقع این طرح از نرده سرنیزه باعث میشود امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی از این مدل قدیمی و زیبا استفاده شود.

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

و در آخر مدل سه نیزه ای را به شما معرفی می کنیم حال دیگر می دانید که مدل سه نیزه چه فرمی دارد در این مدل سه نیزه ای نرده آهنی سرنیزه مشاهده خواهید کرد این نوع از را میتوان ترکیبی از دو مورد قبل دانست.

این یک سرنیزه رو به بالا و دو سرنیزه دیگر که به سمت بیرون و داخل مایل شده اند را دارد میزان استفاده از نرده سه نیزه کمتر از دو مورد قبل است اما ایمنی آن حد و اندازه نخواهد داشت راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را میتوان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار نامید که مناسب ترین امنیت بیشتر میباشد.

حفاظ پردیس

نوشته‌ی بعدی

ناگفته هایی در مورد حفاظ شاخ گوزنی

س شهریور ۱۱ , ۱۳۹۹
ناگفته هایی در مورد حفاظ شاخ گوزنی ناگفته هایی در مورد حفاظ شاخ گوزنی که برای جلوگیری از سرقت بر روی دیوار ساختمان های مختلف از آن استفاده می کنند حفاظ شاخ گوزنی است برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله های فلزی استفاده میشوند که به صورت نوک تیز […]
Open chat