تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار ایمن محسوب میشود حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد می تواند از جان و مال خانوده شما دفاع کند و از آن ها محافظت نماید.

ممکن است شما تصمیم گرفته باشید حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب نمایید و از فروشنده های مختلف قیمت گرفته باشید شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید ولی این ارزان بودن ممکن است دلایل زیادی داشته باشد.

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان

مثلا از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نکند از رنگ  های بی کیفیت برای حفاظ استفاده کند از وزن محصول بکاهد محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نباشند نوع جوش بی کیفیت باشد، دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی نداشته باشد.

امنیت ساختمان

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. پس بهتر است این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید.

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان شما ممکن است که حتی هزینه یک حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت را هم پرداخت کرده باشید ولی آن شخص جوش ضعیف زده باشد و یا از قطعات و یا شکل شاخ گزونی غیر استاندارد استفاده کرده باشد.

حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم برای شما تولید کرده باشد و یا حفاظ شاخ گوزنی را درست نصب نکرده باشد که اگر هر کدام از این موارد رخ دهد امنیت منزل شما را کم می کند و به راحتی می توان از آن حفاظ ها عبور کرد. مجموعه ما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی با طرح ها و رنگ های مختلف بالاترین ایمنی، کیفیت مناسب و به صرفه ترین قیمت می باشد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم؟

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان معمولا سارقین منزلی را برای سرقت انتخاب می کنند که مشکلی برای آن ها ایجاد نکند و راحت بتوانند وارد منزل شوند. به همین علت بارها به شهروندان تذکر داده است که برای حفاظت منزل خود از سرقت سارقان حتما حفاظ های محکم و با امنیت بالا نصب کنید و از ساخت دیوارهای کوتاه برای منزل خود پرهیز کنید.

شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی عمل سرقت از منزل خودتان را برای سارقین غیر ممکن می سازید با توجه به افزایش سرقت و هم چنین نا ایمن بودن حفاظ های سنتی، طراحان حفاظ جدیدی را طراحی کردند که نواقص حفاظ های سنتی را نداشته باشد باعث زیبایی منزل شما هم بشود و هم چنین از امنیت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شد تا حد اکثر امنیت را برای منزل شما به ارمغان بیاورد.

حفاظ شاخ گوزنی چه تفاوتی با حفاظ سرنیزه دارد؟

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی همان طور که از نام آن مشخص است از طرح شاخ های گوزن ایده گرفته شده است در حفاظ شاخ گوزنی تعداد زیادی از میله های نوک تیز و فلزی برنده که به صورت کاملا نامنظم به هم دیگر پیوند خورده اند و باید کاملاً متراکم در کنار یکدیگر قرار گیرند و متناسب با منزل و دیوار شما در ارتفاع مناسب نصب شود تا بتواند ایمنی لازم را برای منزل شما داشته باشد.

حفاظ شاخ گوزن انواع مختلفی دارد که شما متناسب با بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید و همچنین با سلیقه خود می توانید مدل دلخواه را انتخاب و سفارش دهید.

در حفاظ های آبشاری یا میله ای سارقین به راحتی می توانستند از آن عبور کنند و ایمنی پایینی داشتند. در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی مقدار بسیار زیادی از میله های نوک تیز و برنده است که با تراکم بالا کنار یکدیگر نصب شده اند.

زمانی که یک سارق آن را مشاهده کند متوجه خواهد شد که در صورت بالا رفتن از دیوار مشکلات جبران ناپذیری برای او اتفاق خواهد افتاد چرا که هر کدام از این میله ها بسیار تیز و برنده هستند و کل دیوار را پوشش داده اند و زمانی که سارق به بالای دیوار برود مشخص نیست که چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد.

محافظت از ساختمان

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان در محافظ های قدیمی که به صورت میله ای روی دیوار نصب می شدند عرض زیادی از دیوار را اشغال نمی کردند در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی اگر درست نصب شود کل عرض دیوار را پوشش می دهد و مانع از این که سارق بالای دیوار بخواهد برود و بخواهد بایستد می شود.

مزیت دیگری که حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های آبشاری دارد قیمت مناسب است مدل های حفاظ شاخ گوزنی قیمت مناسب تری نسبت به حفاظ آبشاری دارد و در صورتی که امنیت بیش تری دارد.

مزیت دیگر این مدل زیبایی است که به نمای ساختمان می دهد و زمانی که رنگی متناسب با نمای ساختمان به آن زده شود زیبایی آن را دو چندان می کند در صورتی که حفاظ های آبشاری سنتی برای بیننده ذهنیت زندان را تداعی می کند و زیبا نبود. امروزه دیگر حفاظ آبشاری برای منازل خیلی کاربرد ندارد و بیش تر برای دیوارهای بسیار بلند استفاده می شود.

انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی را می شناسید؟

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان در این مدل که از تراکم تعداد زیادی میله با لبه های تیز تشکیل شده است. این حفاظ ها متراکم و حجیم هستند و عرض دیوار را به طور کامل پوشش می دهند. این مدل در اندازه های مختلف تولید می شود.

حفاظ لیلیوم: این حفاظ به شکل گل طراحی شده است. این مدل هم ظاهر بسیار زیبایی دارد و هم ایمن ترین حفاظ است. زمانی که می خواهند این حفاظ را رنگ کنند به صورت ترکیبی از دو رنگ استفاده می شود و به همین علت گران ترین نوع حفاظ است.

ایمن ترین حفاظ برای محافظت از ساختمان

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از اسم آن پیدا است از ساختار شاخ گوزن الهام گرفته است. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل انشعابات گسترده تر، تیز و متراکم تر، ایمن ترین و مناسب ترین حفاظ برای محافظت از ساختمان محسوب می شود.

حفاظ روی دیوار ساختمان نصب می شوند و ضمن افزایش ارتفاع دیوار ساختمان را از ورود افراد غریبه و سارقین محافظت می کنند سارقین و افراد غریبه با مشاهده حصار شاخ گوزنی روی دیوار به هیچ عنوان جسارت بالا رفتن از آن را نخواهند داشت زیرا آنها به خوبی می دانند در صورت بالا رفتن از دیوارهایی که مسلح به حفاظ شاخ گوزنی هستند.

کیفیت حفاظ شاخ گوزنی

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان این حفاظ های شاخ گوزنی مدرن در طرح ها اندازه ها و رنگ های مختلفی وجود دارند واز این رو با انواع مختلف طراحی نمای ساختمان نیز سازگار می باشند. همچنین حفاظ های شاخ گوزنی بسیار با کیفیت هستند به هیچ عنوان رنگ آنها از بین نمی رود و هرگز زنگ نمی زنند.

همچنین این حفاظ شاخ گوزنی به دلیل قرار گرفتن انشعابات تصادفی آن که همانند ساختار شاخ گوزن است در بالای ساختمان، همانند شاخه های بی برگ درخت که گویی در پشت ساختمان قرار دارند به نظر می رسند و از این نظر دارای منظره طبیعی می باشند.

از زیباترین حفاظ های شاخ گوزنی، می توان حفاظ دو رنگ لیلیوم را نام برد که با داشتن گل های بی رحم تیز و برنده آن حداکثر حفاظت و زیبایی را درکنار هم برای مصرف کنندگان با سلیقه به ارمغان می آورد.

تنوع انواع حفاظ شاخ گوزنی

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم را نام برد که به ترتیب از راست به چپ قیمت آن نیز بیشتر است. از این میان حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را به خود اختصاص داده است و در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

در مدل های دیگر علاوه بر امنیت بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده است تا بتواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد. حداقل ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.

تاثیر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان قیمت این حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به امنیت بالایی که برای ساختمان ایجاد می کنند بسیار پایین و به صرفه می باشد. حتی در مواردی که دیوار ساختمان کوتاه می باشد بالابردن ارتفاع دیوار با حفاظ شاخ گوزنی از بالا بردن آن با مصالح به صرفه تر است.

عوامل زیادی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر هستند که از جمله آن می توان به کیفیت جوشکاری، خمکاری و رنگ آن، تراکم آن، ارتفاع و اندازه آن و ضخامت میله های فولادی آن دارای حداقل ضخامت ۹ میلیمتری اشاره کرد.

طبیعی است که هرچه مدل حفاظ شاخ گوزنی پیچیده تر باشد کیفیت جوشکاری آن بهتر باشد تراکم مختص حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع اندازه و ضخامت بیشتری داشته باشد ایمنی آن نیز بالاتر خواهد بود و طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت.

اهمیت بالای حفاظ شاخ گوزنی

تاثیر حفاظ شاخ گوزنی بر دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی، ایمن ترین حفاظ برای محافظت از ساختمان حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از اسم آن پیدا است از ساختار شاخ گوزن الهام گرفته است حفاظ شاخ گوزنی به دلیل انشعابات گسترده تر تیز و متراکم تر ایمن ترین و مناسب ترین حفاظ برای محافظت از ساختمان محسوب می شود.

حفاظ ساختمان روی دیوار نصب میشوند و ضمن افزایش ارتفاع دیوار را از ورود افراد غریبه و سارقین محافظت می کنند سارقین و افراد غریبه با مشاهده حصار شاخ گوزنی روی دیوار به هیچ عنوان جسارت بالا رفتن از آن را نخواهند داشت زیرا آنها به خوبی می دانند در صورت بالا رفتن از دیوارهایی که مسلح به حفاظ شاخ گوزنی هستند قطعا صدمه و آسیب خواهند دید و نیزه های بی رحم این شاخ گوزنی جراحت را بر روی بدن آنها خواهد گذاشت ایستادن در کنار حفاظ شاخ گوزنی نیز  خطرناک و غیر ممکن است

کارشناسان ما پس از بازدید از ساختمان شما متراژ نوع تراکم مناسب برای شما را که بیشترین امنیت مورد نیاز شما را برایتان به ارمغان بیاورد و با بودجه و سلیقه شما سازگار باشد به شما توصیه خواهند کرد. همچنین باید خاطر نشان کرد که با توجه به امنیت بالای این حفاظ شاخ گوزنی حتی نصب این نوع حفاظ ها نیز کار خطرناکی است و بهتر است خودتان اقدام به نصب آن نکنید  و نصب آن را به کارشناسان ما که در این امر تبحر لازم را دارند بسپارید.

حفاظ پردیس

نوشته‌ی بعدی

انواع حفاظ در طرح های مختلف

ی شهریور ۹ , ۱۳۹۹
انواع حفاظ در طرح های مختلف انواع حفاظ در طرح های مختلف به جهت ایجاد امنیت هر چه بیشتر ساختمان و به منظور جلوگیری از ورود سارقان حیوانات نصب میشود حفاظ شاخ گوزنی عمدتا به عنوان نرده ساختمان در نظر گرفته میشود و بر روی دیوار نصب میگردد اما گاهی […]

مطالب دیگر در مورد حفاظ

Open chat